Martin Koubek
Fotograf

Poukaz na Nahou duši

Překročte akt jako dárek pro milence či manžela a dejte ho sama sobě. Získáte víc, než vzpomínku, jak jste vypadala.

“ Poznej sebe sama skrze své tělo.“

Přes 18 let studuji techniky rozšiřující a prohlubující naše vědomí, cesty vedoucí k užšímu kontaktu s našim tělem. Proto nejsou Nahé duše  jen aktem, ale i extatickou meditací, kterou Vás provedu. Je to i čas sama pro sebe, sama se sebou.


Pokusíme se napojit na tělo a jít hlouběji, začít se vnímat jinak, zbavit se některých bloků, které kazí prožívání radosti z těla a sebepřijetí. Není potřeba trápit se hledáním póz, dejte tělu prostor, aby se mohlo samo projevit. Je to hra a je na Vás kam až se dostaneme. Jistě Vás to samotné překvapí.

Nejedná se o erotiku, ale o objevování se a oslavu těla.

Řeknete si „Když tedy fotí duše, proč musí být nahé?“. Ono o tu nahotu tolik nejde. Ta je nástrojem. Jakmile odložíte vše, co jde a překleneme spolu pár minut studu, tak se najednou vzdáte i jiných obalů, za které se před okolím schováváte. Začnete se svlékat i vnitřně.

 Pokud se fotíme pro jiné, máme nutkání ukázat se v lepším světle. U focení sama pro sebe je toto zbytečné, všichni víme jak vypadáme, v čem se lišíme od imaginárních idolů. Proč si tedy nedovolit být sama sebou a pro sebe. Nic neřešit, uvolnit se a pak nechat mile překvapit z nových úhlů pohledu na své tělo, zajímavých detailů, které často opomíjíme či nejsme schopni ani vidět.

Nezáleží na věku. Tak jako strom se během svého růstu mění, ale stále je krásný, tak i lidské tělo má v každém věku svůj půvab. Každá vráska vypráví svůj příběh, ukrývá prožité emoce. Dobré Vás posilní, špatné můžeme zkusit nechat jít. Každopádně je na Vás, jak hluboko se odvážíte jít.

  Galerie Nahých duší


Rád bych Vám nabídl tyto možnosti :

A) Ucelený balíček služeb zahrnující:

Dvou až tříhodinové focení v opravdu uvolněné atmosféře zahrnující jak celou postavu tak detaily tvořící jedinečné umělecké dílo … Vás. Zpracování fotek do kvalitní fotoknihy, která nebude odsouzena k zastrčení do hlubin šuplíku. Fotokniha má tyto parametry:  19x19cm, 26 stránek, pevné desky a bezešvou vazbu. 
Cena je 3500,-

B) Dvouhodinové focení s předáním snímků v elektronické podobě.
Množství žen, které focením prošly knihu berou jako „diplom“ za osobní posun. Pro ty, kterým stačí pouhá zkušenost a elektronická verze fotek, je zde možnost si projít focením a vzniklé snímky si následně zpracovat dle svého.
Cena je 2000,-

Focení může probíhat asi kdekoli. Nejčastěji se jedná o ateliér, ale jde to i venku a má to pak neskutečnou hloubku podpořenou přírodou


Zde najdete vše, co jsem k tomu na blogu sepsal a sepíšu: Naked soul 
Článek o mém vnímání nahoty